| VadMelodii a întrebat:

Un tip imi tot copiaza forumul... dar nu numai al meu inca unul in afara de al meu! nu stiu ce sa ma fac! imi copiaza skin-ul is mi- coopiat si vechiul meu banner! Ce credeti a ar trebui sa fac?
forumul meu este:
www.swromania.forummotion.com
iar al lui este:
www.starwars.forumest.ro

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa faci o reclamatie la firma care gazduieste forumul persoanei respective si sa soliciti stergerea celor copiate de la tine, pe motivul ca iti incalca dreptul de autor. Numai bine!

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

N-are rost sa te agiti pentru forumul ala. Si-asa are decat 4 useri inregistrati.

| VadMelodii explică:

El a fost membru si mereu intra si copiaza tot ce fac eu! Banner-ul l-am scos demult... a fost facut de mien is inca un prieten!

| xD a răspuns:

Skin-ul ala e probabil gratuit. NU iti apartine. Oricine e liber sa il foloseasca. Bannerul nu iti apartine.
Nu faci nimic. happy