| Agelina a întrebat:

Unde pot gasi sa descarc un program de inregistrat muzica cu tot cu videoclip?

Dau Fundita!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici: http://www.magic-imv.ro/vd/download.html
Cu acest program faci Download video from: Video.Google.com; Youtube.com; Metacafe.Com; 220.ro; Trilulilu.Ro; Neogen - Video; 2XtremeBoom.phg.ro; Metacafe.Ro; xtube.com; redtube.com; xhamster.com; myvideo.de; peteava.ro; myspace.com; ifilm.com (spike.com); dailymotion.com; pornhub.com; gametrailers.com; mymusclevideo.com; vbox7.com; video.acasa.ro; crunchyroll.com; wrzuta.pl; supernovatube.com; 420tube.com; godtube.com; tnaflix.com; video.rol.ro; protv.ro; bofunk.com; loadup.ru
Bafta!

| 3rN3SyTo a răspuns:

Dar de unde sa inregistrezi? de pe net? ai tv tuner in pc si vrei sa inregistrezi de la tv? de unde vrei sa inregistrezi mai exact sa incerc sa te ajut! msj privat