| Nobody11 a întrebat:

Va rog mult, imi puteti recomanda jocuri cu anime-uri tip story, sau seriale anime comedie-romatica? Poate sa fie si SF... numai sa fie cu anime, pentru ca nu mai gasesc niciunul... Raspunsul cu multe recomandari atat din seriale cat si din jocuri (grafica buna) interesante primeste funda.

Thx!

2 răspunsuri:
| Buii a răspuns:

Seriile Final Fantasy 7-8-9-10-11... Spor

| KnyRPG a răspuns:

Salut eu ti-as recomanda jocul Call Of Duty Ghosts pe Pc Ps3/4 etc este un joc bun merita incercat are o grafica buna si mai ales povestea. Salut