| meastylin a întrebat:

verisoara mea are iphone 4s si ar vrea sa isi descarce jocuri cum se pot descarca aplicatile si jocurile depe a app store doar sa fie gratis daca ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Darkmagic a răspuns:

Verisoara ta sa conecteze telefonul la PC, (daca l-a cumparat din magazin, deci nou, are ca accesorii si un cablu de date).
Apoi instalezi pe computer ITunes si de acolo descarca ce vrea. Sunt aplicatii free, si contra plata. happy

2 răspunsuri:
| newboy a răspuns:

Sa intre si ea pe www.wapfever.com acolo sunt destule jocuri si aplicati pentru iphone...

| ToOmYOfficial96 a răspuns:

Din cate stiu eu! din apps Store descarci aplicatii jocuri si altele pentru Iphone 4! Daca nu sunt FREE acolo incearca de pe www.waptrick.com!