| ABCDEFGH2806 a întrebat:

Voi ce ati alege : Sa ii iau hamsterului meu Cuca Hamster Land Sau sa imi iau un calculator performant?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa par egoist dar eu zic sa-ti cumperi un pc performant.In primul rand, hamsterul poate trai fara chestia aia, in al doilea rand are viata mai scurta iar cand o sa-i sune ceasul o sa-ti para rau ca nu ti-ai luat acel PC.Parerea mea!

8 răspunsuri:
| Fl4sh3rON a răspuns:

Eu,in locul tau mi-as lua un PC mai performant...

Răspuns utilizator avertizat
| PiinkSmiile a răspuns:

Eu zic sa-ti cumperi un calculator performant, deoarece calculatorul te ajuta mai mult fata de hamster. Daca vrei sa-ti vezi hamsterul fericit cumpara-i cusca happy

| LoveLebadaa a răspuns:

Buna!
Daca hamsterul tau nu are o locuinta prea 'luxoasa', ii cumperi lui o cusca.Important e ca ai un calculator, nu?
Daca ai o 'rabla' de PC (scuze pentru expresiehee hee ) si hamsterului ii place actuala cusca, iti iei un PC. happy

| Klaus a răspuns:

Bai nebunule un pc performant costa 2.000 lei adica arpox 500 €, iar cusca aia amarata costa 300lei-500lei depinde de unde o cumperi..nu ai bani sa iti iei un pc mai performant decat ala pe care il ai si sa ii iei si hamsterului ala o cusca..si daca moare iti cumperi altu;(

| Mada12345 a răspuns:

Eu zic sa-ti iei un pc hamsterul poate astepta

| Aww_Nanay_1999 a răspuns:

Calculator performant [ as renunta la orice pentru el ]

| minuttrgvf a răspuns:

Eu asi alege PC-ul.