| virusacheonline a întrebat:

vreau sa fac un scurtmetraj legat de Revelion. Dati-mi si mie cateva ideei cum sa incep....etc?

Răspuns Câştigător
| alex2355 a răspuns:

Pai ai putea incepe cu un titlu. dupa aceea, filmulete cu bradul si cu pregatirile pentru revelion. dupa ce pui toate astea ai putea sa incerci sa filmezi numaratoarea inversa de la 10 pana la 1 (daca faci asta), iar apoi imediat ai putea sa pui filmulete cu artificiile

2 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Baloane / Masa aranjata frumos pentru musafiri, artificii pentru la ora 00:00 brad etcwinking

Răspuns utilizator avertizat