| Mihaela_Bella_1990 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati,vreau sa fac un scurtmetraj dar nu am idee despre ce sa fie, scenariul eu il voi face, de la voi doresc sa-mi dati idei de un scurtmetraj si sa fie cat mai original va rog!

1 răspuns:
| LaraClarice a răspuns:

Despre un adolescent care descopera ca este homosexual, dar pastreaza secretul. Viata lui decurge normal, isi face prieteni, are studii, se casatoreste, are copii, imbatraneste....Cu toate astea, el simte ca nu este in regula, ca e diferit, ca nu se poate integra, se simte stingher.
Apoi, inainte sa moara, se gandeste cum ar fi fost viata lui daca si-ar fi asumat identitatea intru-totul.