| Derbedeu24 a întrebat:

Vreau sa imi activez cele 7 zile internet gratis (orange) imi spune si mie cineva va rog deci sun la *100# si pe urma?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Pentru a activa oferta apelează gratuit *100# ramura Oferte/Oferte de date /Testează gratuit internetul pe mobil.

Setarile telefonului ti le poti trimite in mod automat accesand pagina de mai jos.
http://www.orange.ro/setari-telefoane/

Cu prietenie,
Orange Helper

7 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Asigurate ca ai setarile de internet pentru telefonul tau, altfel nu poti intra pe net.

| Innovation a răspuns:

Dupa ce ai sunat la *100# dai la Servicii si dupa iti vor aparea mai multe, dai si tu pe ce crezi ca este folositor.Te-as ajuta mai departe dar imi respinge reteaua la acel passi nu mai stiu sigur.Succes!

| CastiCuMicrofon a răspuns:

Alegi "optiuni" apoi "oferte de date" si alegi "testeaza internetul gratuit pe telefon"
Funda?

| Derbedeu24 explică:

Dau funda !

| Derbedeu24 explică:

Man da-mi id tau te rog

| Derbedeu24 explică:

Asta vroiam sa iti zic nu am setarile sad am LG kp500 cum fac rost de setari mi-am activat netu pentru 7 zile dar imi trebuie setarile ca nu ma pot conecta!

| Cristian0eTc a răspuns:

Nusht