| Madara21 a întrebat:

vreau să-mi fac canal pe youtube.Ce îmi recomandaţi să fac?

Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

Pai fa ce iti place. Daca de ex iti plac filmele vb despre filme, spune ce ai mai vazut cum ti s-a parut etc.La fel cu orice domeniu.Sau poti sa faci un canal de gaming.sau o emisiune saptamanala in care sa vb despre diferite lucruri.

| Madara21 explică (pentru afrodita3333):

Îmi poti da o idee despre ce nume să-mi pun?

| afrodita3333 a răspuns (pentru Madara21):

Pai depinde de ce te hotarasti sa faci. Poti sa-ti pui porecla si numele tau sau numele unui personal de film/joc. Daca te-ai hotarat despre ce faci spune-mi si poate am vreo idee concretawinking

5 răspunsuri:
| xtembix a răspuns:

Vlogging.

Răspuns utilizator avertizat
| IoanaMihaela a răspuns:

Buna iti recomand sa faci o colectie de filme amuzante, sunt cele mai cautate si toata lumea adora tipul asta. Sper ca ti-am fost de ajutor. Poate primesc si fundita. Pup