| SporeBox a întrebat:

Vreau sa rezolv cubul rubik mai repede si cineva mi-a recomandat algoritmul dedmore. Am cautat peste tot pe internet si nu am gasit si vreau sa imi spuneti daca e scris gresit sau pe ce site sa caut pentru ca vreau sa reusesc sa fac macar un minut.

1 răspuns:
| DanielDanny a răspuns:

Ai cautat in engleza? "deadmore rubik's cube". Sau daca vrei exista applicatii pe telefon care contin astfel de information sau in care poti sa pui culorile si iti arata exact miscarile! "Rubik's cube patterns/algorithm s" sau "Rubik's cube solver" astea sunt doar exemple cum poti sa cauti applicatii pe telefon!