| Boga_Maryo_2000 a întrebat:

vreau sa stiu ce slujba as putea avea la 12 ani in bucuresti, stiu ca exista dat nu stiu unde e sau cum pot contacta.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sa te angajeze cineva la 12 ani? Nu prea cred. Mai asteapta.

| Drimmero a răspuns:

La 12 ani? Vezi-ti de copilarie, o sa fii satul de munca toata viata!

| Oana92 a răspuns:

Nu vei gasi asa ceva. E ilegal ca cineva sa te angajeze la 12 ani. La varsta asta trebuie sa mergi la scoala, nu la munca!

| Clubăreală a răspuns:

Ca "slujba" ti-as recomanda scoala, pentru ca e importanta, dupa 18 ani poti face ce vrei tu, dar mai intai organizeaza-te si ocupa-te de scoala.