| euAdelina a întrebat:

Buna!
Va rog ajutati-ma, daca ma ajutati pe mine ajutati o familie!

Ieri am vazut la stirile proTV un anunt despre o familie foarte saraca din cluj, stie cineva cum as putea afla adresa, vreau sa ajut, dar la Bucuresti nu raspunde nimeni si nu stiu la ce numar sa sun ca sa pot contacta macar familia, daca cineva cunoste familia sau stie cum as putea sa aflu adresa va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sună la redactia prot v acolo ei i ti pot da adresa si numarul familiei respective, alta șansa nu există.

| Leerix a răspuns:

Suna la Pro Tv si cere informatiile de care ai nevoie, altfel nu stiu cum ai putea sa afli.