| Toshima a întrebat:

Vreau sa va cer niste informatii/pareri despre urmatoarele skateboard-uri:BATMAN GOTHAM GUARDIAN, CHOKE LADY IN BLUE, CHOKE SWALOW, POWERSLIDE BONESHAKER, POWER SLIDE I LOVE, toate le gasiti pe skateworld.ro.Vreau sa-mi dati niste informatii si sa-mi-l recomandati pe cel mai bun.Multumec mult. Funda faina.

1 răspuns:
| Anonimacuprobleme a răspuns:

Asa deci sa incepem.: fratele meu a avu t choke swalow, BATMAN GOTHAM GUARDIAN, si power slide i love acum vrea sa isi ia powweslide boneshaker si pana a cum a fost cel mai multumit de power slide i love sicner informatii sumplimentare nu prea stiu decat ce stiu de la el. happy pa