| FunkyPeach a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un skateboard Choke model Voodoo, Demon's Eye sau Skull's and Roses. Nu stiu de unde sa iau. Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| RockaruL a răspuns:

In majoritatea magazinelor de sport gasesti...ti-as recomanda sa iti iei de la demon's eye ca sunt foarte bune am si eu tot de la ei si sunt multumit de skateboard...

3 răspunsuri:
| sk8punk a răspuns:

Comanda de pe oldschoolshop.ro

| FunkyPeach explică:

Thebestrocker imi zici si mie de unde l-ai luat?big grin ma intereseaza modelul DEmon's Eye. intelegi?happy am un choke Skull's and Roses da saracu e rupt totlaughing il am de ceva vreme. si am primit de curand un skate speed demons - mob suicyco si. vreau sa scap de el. Choke e mult mai bun... Cristina. pe bmx sunt varza aialaughing am comandat placa "ieri" si "azi" mi-au zis ca nu au=]]

| Cristinaaa_6608 a răspuns:

Buna...poti sa iti iei de pe bmx eeste un magazin online