| Echaursi a întrebat:

Vreau si eu idei de o adresa de YahooMEssenger. De cea veche m-am plictisit si vroiam ceva nou. In engleza, romana nu conteaza, sa sune frumos, sa nu contina cifre.

Prenumele meu e Alex, Alexandru, mi se spune Ursu' sau Ursulet, imi place albastrul marin si movul.

Multumesc anticipat. Astept exemple de la voi. Cel ce imi place maxim primeste funda. Si scuze daca am postat intr-o categorie gresita.

Răspuns Câştigător
| lyaa a răspuns:

Blue.teddy.bearrhee hee
blue_lav
beary_boo_blue
alexutzu_4ever
eu.ursuu
... si mai gasesti tu laughing. sper ac ti'am fost de ajutor big grin. [ funda puppy dog eyes?

8 răspunsuri:
| αŁз a răspuns:

Ursuletz.sipunct
Alex.LoveMov
:d

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Ursuletzul_albastru
alexutzu_mov
alex.ursu'
ursulet@alex
@lex_@lexandru sau alex_alexandru
etc.

te rog funda daca ti se pare bun raspunsul meu!

| Aly2 a răspuns:

Alexandru_Ursuletul_albastru. Alexodulceatadeursulet. AleXx-unursuletduce. Iti plac? Fundita?

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Alex_a_little.bear
Little_bear
alex_little.bear
teddy_alex_bear
alexutzu_ursuletzu
ursunel_prichindel
im_the_b3ar_alex
:*.Cam` atat`!:d:X

| l0riiii a răspuns:

ai p0stat ft binebig hug
uite.iti rec0mand cu punt :

ursuletz. c0ol

ale.xandru

eu.ursu

ursuletz.mik

ap0i cu _
alex_alex

ursuletz_[data nasterii]

blue_ursulet sau blue. ursulet

marin_ursuletz

etc>big grinbig grin<

0 zi bunabig hug
pa, pakiss
vi0let.alex

| TąNyą a răspuns:

Ursuletz_marin laughing)
alex_ursu
alex_ursuletzu. laughing

teddy_bear_alex

etc.

T.

| Echaursi explică:

Va multumesc foarte mult tuturor,nu ma lasa sa dau funda Lyei, am urmat un exemplu de-al ei, dar nu imi apare funda ca sa o pun. e si alta modalitate? Va multumesc mult pentru implicare si ajutor.

| Ramonika_5243 a răspuns:

Da-mi si mie id-ul tau plstonguebig grin