| Andrei281040 a întrebat:

Vreau si eu niste idei de lucruri tampite pentru sfarsit de liceu. Vreau cat mai multe idei.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

N-ai făcut destule lucruri tâmpite până acum?
Vrei să pui capac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nebun ești, ma jur rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tăiati perdelele cu foarfeca, vopsiți pereții, va duceți în podul liceului și vedeți voi ce faceți cu lucrurile pe care le găsiți, aruncați cu avioane, cornuri, lapte pe geam (legat de avioane pe geam, va faceți fiecare unu și aruncați deodată, crede-mă ca se vede fain, știu din propria experienta rolling on the floor, in timpul orelor apăsați alarma de incendiu, creați panica în școală rolling on the floor, dacă chiar vrei sa faceți un lucru "tâmpit" cum ai zis tu, eu as merge noaptea cu mai mulți sa aruncam cu hârtie igienica în curtea scolii =) (sau sa fie ceva ieftin) și mai găsiți voi ceva de făcut

| Antopuff a răspuns:

Să pui mâna sa înveți.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Antopuff):

Boring...

| Andrei1332 a răspuns:

Mai ai nevoie?