| roxanikaroxanne a întrebat:

Vreau si eu niste idei de lucruri pe care le pot face sa nu ma plictisesc...

Răspuns Câştigător
| Ella_4255 a răspuns:

Mama ceas vrea si eu sa ma pot plictisi... profita cat mai poti ca atunci cand vine un car de lucruri de facut nai sa mai faci fata iti zic eu
Orikum sunt multe chestii - stay pe mess si pe skype si vb cu lumea, joacate ceva pe comp ( ex - San Andreas sau alt GTA, FIFA, Chicken Invaders 1, 2, 3, MU Online, AION, Cabal, Counter Strike etc ), asc muzica, canta, danseaza, deseneaza, fa teme, curat in camera, citeste ( caz rar), gaseste un instrument mmuzical de care sa te tii, iesi in oras, fa cumparaturi, ia-ti un job daca ai varsta, ajut-o pe mama ta la treburi, fotografiaza chestii, filmeaza, joacate cu prietenii, iesi cu uby tau, etc.

2 răspunsuri:
| AG a răspuns:

[hai aruncati cu stupid-uri in mine]
Ai putea sa citesti, dar nu reviste Bravo sau altceva, sunt si cartile scrise pentru a fi cititehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa exact ce iti place. Citeste,plimba-te, iesi cu prietenii,canta,danseaza,fa curatenie, fa-ti temele, fa poze...sunt atatea lucruri de facut.