| MestecGuma a întrebat:

Vreau si eu niste nume de utilizator format dintr-un singur cuvant. Acest nume vreau sa-l pun si nume de blog dar si un nickname la niste jocuri.
NU VREAU NUME GEN: ANA, CRISTINA, IOANA. NU.
Vreau ceva legat ori de
- natura
ori de
- ceva artistic
ori
- ceva inventat

Cele care imi plac mie sunt: comori, chartreux, ( este inventat) de la cartier, inima buna
funda

5 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Ce zici de Brooklyn,vaca, bicicleta, corason, Muc,
telefon, biscuit.Am scris si eu ce mi-a trecut prin cap. Funda nu e necesara.

| Solsagan a răspuns (pentru LaughOutLoud):

Muc rules.

| LaughOutLoud a răspuns (pentru Solsagan):

Thanks dude

| OoFreeHugOo a răspuns:

BarbieWithDuckface; sau RaindowBlack-white; Judgemeonlyifyoureperfect; loveisasimphony; Burning-Stars; In-Love-With-My-Dream =>Blog
Senzation; Dessire (fata); [numele tau]gamergirl (gen: CatalinaGamerGirl, numele meu); Minu; Rith => Game
Funda daca-ti palc. :**
Have a very nice day, pup! kiss

| tamycrazy99 a răspuns:

Incearca si tu : Apolodor, Aion, Explorer, Pheonix sper ca ti-am dat idei funda? :-D