| florin12ize a întrebat:

Vreau si eu o lista cu jocuri cu masini (2011-2012) care au grafica buna si cat mai lungi.

Astept raspunsuri cat mai repede.

15 răspunsuri:
| DjZen a răspuns:

Need for speed the run

| florin12ize explică (pentru DjZen):

Need for speed the run l-am terminat.big grin

| DjZen a răspuns (pentru florin12ize):

Lam terminat si eu

| InvalidName a răspuns (pentru florin12ize):

Jucat!

| 404namenotfound a răspuns:

NFS: The Run. Daca nu l-ai jucat inca, iti recomand sa o faci.

| DjZen a răspuns (pentru 404namenotfound):

Lam terminat de mult happy e misto jocul

| DnX a răspuns:

Need for Speed Most Wanted 2012. E destul de bun

| InvalidName a răspuns:

Jocuri cu masini?! Ok ia uite!
http://www.y7.ro/categ/jocuri-cu-masini-2011/
Sau
http://jocuri.genie.ro/Jocuri_Cu_Masini_Tari/
Sau
http://www.jocuri12.com/jocuri/jocuri-masini-super-tari.html
Sau
http://jocuri.apropo.ro/jocuri-cu-masini
Vezi ca aici ai si o lista cu toate tipurile de jocui cu masini!
Dai funda? Me!

| BattleFieldByWindows a răspuns (pentru InvalidName):

BA copile...
tu esti chiar prost?
cand zice cineva "jocuri cu masini cu grafica buna" tu la ce te candesti?
La SEX? laughing

| InvalidName a răspuns (pentru BattleFieldByWindows):

Nu! ba prostule...
tu chiar nu vezi? Nu e cu!
Chiar esti asa de! Ia mai lasa-ma in pace! Am vrut sa te ajut! Hai pa!

| BattleFieldByWindows a răspuns (pentru InvalidName):

Ba Handicapato...
1. Se vede ca ai 7 ani laughing
2. Daca cineva zice "Vreau si eu o lista cu jocuri cu masini (2011-2012) care au grafica buna si cat mai lungi." tu crezi ca inseamna "Vreau si eu niste Jocuri cu masini fara D O W N L O A D sau T O R E N T"?
mai gandeste-te si tu putin si dupa Da raspunsuri...
In plus a raspuns cineva mai sus "NFS : The Run"...
Deci aveam dreptate te gandesti la SEX...

| InvalidName a răspuns (pentru BattleFieldByWindows):

Hai.
Lasa-,a ca m-a, saturat de (prostimea ta) ia mai lasa-ma dracu in pace ca tare esti prost...am vrut sa te ajut handicaatule!
Vad ca nu ai mintile in cap de loc! laughing
Pa si lasa-ma in pace!
Tu ce ai scris acolo ai spus de "jocuri" nu de D O W N L O A D!
Ba!
Tu ai scris una! Si se intelege alta!

| InvalidName a răspuns (pentru BattleFieldByWindows):

Ba da eu nu am nimic eu cu tine!
Sunteti niste prosti........care nu stiu sa scriu!
El a scris : Salut TPU!
Vreau si eu o lista cu jocuri cu masini (2011-2012) care au grafica buna si cat mai lungi.
Astept raspunsuri cat mai repede.

Nu a pomenit nimica de DOWNLOAD! Ok?
Sunteti prosti nici macar nu stiti sa scrieti! Aveti asa de multa minte? laughing
Vai!
Hai ca nu mai vreau sa fie scandal din cauza unor prosti...si vreau sa ma lasati gracu in pace!
Prostilor! :-P Pa!

| DnX a răspuns (pentru InvalidName):

Auzi, baiatul are dreptate, in plus de asta, nu sti sa scrii corect gramatical si mananci litere. Te rog frumos nu mai pune neuronul ala mic al tau sa faca atata munca pentru ca nu se merita

| Madalina_Giorgiana_1996 a răspuns:

Need for speed the run