| Marciuc_Ionel_1996 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum pot posta in Junimea!
Nu sunt inscris in niciun grup de-al lor, dar "apreciez" pagina de Facebook, iar daca trimit o poza ca mesaj nu raspunde nimeni.

3 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Pai mai incearca sa le trimiti

| itisnotimportant a răspuns:

rolling on the floor) Ca sa iti posteze vreun admin poza pe pagina Junimea trebuie sa ai o poza buna, sa fie OC si sa stranga multe likeuri pe grupul oficial Junimea care e secret. Daca nu esti in Junimea trebuie sa te adauge un prieten si daca vrea vreun admin sa te adauge, te adauga, dar trebuie sa ai peste 16 ani si poza de profil happy.

| ScumpikaPititika a răspuns:

Garantez ca oricâte le-ai trimite nu o sa se uite(spun din propria experientă) O sa poti posta pe pagina lor atunci cand vei fi admin( administrator)