| redds98 a întrebat:

Vreau si eu un film / serial misto. Pana acum am vazut True Blood, Arrow

9 răspunsuri:
| ion933 a răspuns:

Doctor hous daca iti place filmele cu doctori

| Sociopat a răspuns:

Sons of Anarchy, Prison Break, Parks And Recreation si House M.D.

| Sociopat a răspuns (pentru Sociopat):

Am uitat de Californication, Archer si Wilfred.

| Erzaa a răspuns:

Pretty Little lias, este superbbb.

| SLS a răspuns:

Maricruz,Furtuna din adancuri.

| 000M1ha3la a răspuns:

Pai,seriale care merita vazute si ti le recomand:The Vampire Diaries, Priceon Break, The Originals.
Filme:A walk to remember (daca iti plac filmele de dragoste), Grease.
Sper sa-ti placa!

| Soldatul a răspuns:

Dexter,The Originals, The Vampire Diaries, Teen Wolf, Prison Break

| AlexXHDX a răspuns:

Am vazut si eu Arrow. Uita-te la Person of Interes... Daca ti-a placut arrow asta o sa-ti placa

| patriksweet a răspuns:

Eu ti-as recomanda cu caldura aceste seriale:
The Vampire Diaries
The Originals
Pretty Little Liars
Skins UK
American Horror Story
Si daca iti plac filmele cu doctori:
Doctor House
Grey's Anatomy