| Askaw0w a întrebat:

vreau toate PROGRAMELE care imi trebuie la laptop samsung r519 WINDOWS7

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si noi, de unde sa stim ce programe iti trebuie tie? Fiecare isi instaleaza programele de care are nevoie. Eu, de pilda, am programe pentru traduceri profesionale. Iti trebuie? Nu cred. Mai am si programe care ma ajuta sa creez lectii AEL. Iti trebuie? Nu cred.
Deci, precizeaza!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, bine, BRO, pana si eu stiu ca driverele nu-s totuna cu programele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andraxur, s-ar putea sa se refere la drivere.
Le gasesti pe net. Baga pe Goagăl ce laptop ai si-o sa le gasesti.