| Askaw0w a întrebat:

Ce este mai bun samsung r519 (laptop) sau hp pavilion dv7 (laptop? dc?

2 răspunsuri:
| Joanne_1144 a răspuns:

Samsung r519. dc? nu stiu big grin

| 1NiCk1 a răspuns:

Dupa parerea mea cea mai buna alegere ar fi Pavilionu dv7.Ca si configuratie sunt aproape la fel nu stiu exact daca si Samsung-ul are placa video de 1GB ca si pavilionu.
Un alt motiv care as alege Pavilionu, piesele sunt mai accesibile (mai repede gasesti o tastatura de pavilion decat la un Samsung)Ori cum Gusturile nu se discuta :d:d:d Bafta.