| DenisIonut01 a întrebat:

Salut "Tupeistilor" cand eram mic aveam un mic joculet chiar puteam sa il pun ca breloc, trebuia sa aleg un animalut si sa il hranesc, nu mai stiu cum ii spune la acel joc.

Imi puteti spune voi?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Jocul se numeste Tamagotchi si a facut senzatie la vremea lui. Il gasesti si acum, atat ca dispozitiv portabil, cat si ca versiune de pc si chiar Android, pentru a-l rula pe propriul telefon.

| DenisIonut01 explică (pentru dannyel86):

Merci! am fost prins cu job-ul meu si nu am mai intrat pe TPU

5 răspunsuri:
| DenisIonut01 explică:

Ce relevanta are raspunsul tau?

| DenisIonut01 explică:

Am us in ghilimele, TPU= toti pentru unu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tamagotchi
Am avut si eu

| GeorgeGabriel66 a răspuns:

Nu cred ca stie careva laughing) eu spun sa il iei pe My Tom! laughing)

Întrebări recente