| georgy_7464 a întrebat:

Se gasea odata in magazine pentru copii un joculet cu un animalut de care trebuia sa ai grija, adica sa-i dai sa manance sa-l culci sa-i faci injectie, era un joculet mic si era ca un breloc il puteai lua peste tot cu tine.Stie cineva dc asa ceva sa mai gaseste si cam cat ar costa? Imi pare rau ca nu stiu cum se numeste

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Se numesc "Tamagotchi" si am vazut in Cora Pantelimon saptamana trecuta happy Mi se pare ca erau la 20-30 lei, sau ceva de genul.
Numai bine, S h i n.

13 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Il mai poti gasi si acum in anumite locuri (de exemplu la tarabe in piata ) si costa intre 10 si 30 lei functie de cat de complicat este

| turist a răspuns:

Am vazut in magazinele Real la 30-40lei

| MisterKat a răspuns:

DA. Mai stiu joculetul acela. Tamagotchi parca se numea. gasesti si in hypermarket-uri si in piata (in piata e ceva mai ieftin decat in hypermarket-uri). Costa intre 15 lei - 30. (depinde de unde il iei).happy

| claudya a răspuns:

Il poti gasi in hypermaket... se numeste Tamagotchi... spe sa-l gasesti usor...

| Adelaide a răspuns:

Gasesti in carrefour costa cam 30-40 de lei

| oky a răspuns:

De fapt costa 50 de lei. Pe vremea mea (cand eram eu mic si aparuse tamagotchi) era doar 5-6 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste tamagotchi se gaseste in cora de exemplu este 50 de lei mai ieftin nu am gasit am si eu toate versiunile adica sunt 5 in total

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste tamagoci costa 6lei sau 50lei e foate scump

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gaseste in selgros, se cheama tamagotchi si costa 40 de lei iar seria a cincea 50 de lei.Nu prea scump! am si eu unu si ii destul de fain.merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se numeste tamagothi si poti sa comanzi pe internet sau la magazinul billa ploiesti, costa 49 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este in auchan si costa cam 30 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numesc Tama gotchi si este 50 de lei. II gasesti le toate marketurile.

| annonimmm a răspuns:

Se numeste "Tamagotchi". Am si eu asa ceva.Il poti lua de la anumite tarabe sau din supermarcheturi, dar la supermarchet e mai scump.Costa intre 10-30 lei