| هوراس a întrebat:

Salut tuturor! imi ziceti si mie un lucru? eu am un iphone... si nu stiu cum sa imi pun/sa sterg muzica pe el. dau vot si fundita daca imi ziceti cum pot sa pun muzica.

Răspuns Câştigător
| LLTCATpRoduction a răspuns:

In iTunes te duci la File -> Add file to library. apoi selectezi ce fisiere vrei sa adaugi.
apoi muti fisierele cu mouse-ul direct pe telefonul mobil (apare in partea stanga ca Iphone)

1 răspuns:
| mamataeproasta a răspuns:

Nu-ti cumpara telefoane scumpe daca nu stii sa le folosesti! Ia-ti un Nokia 1100, e mai simplu de umblat pe el.