| S1mplu a întrebat:

Salut tuturor, nu este neapărat o întrebare ceea ce urmează să scriu, este doar ceva ce vreau să îmi confirm, printr-un feedback dat de voi aici.

În primul rând vreau să spun că folosezc wattpad de ceva timp și aș dori părerea voastră sinceră despre lucrările mele de pe acest website.

Vreau să fiți sinceri și să îmi spuneți dacă vă captează atenția sau dacă este plictisitor citind aceste scrieri sau dacă pur și simplu ar merita să continui să scriu. Într-o zi aș vrea să creez o operă adevărată și să o public prin magazine. De aceea am nevoie de sfatul unor cititori pentru a ști dacă aș putea face asta și chiar să mă întrec în creearea altor scrieri trecând peste limita ce o am acuma în literatură și creare.

Lifepower - este profilul meu pe wattpad, dacă vreți.

http://w.tt/1ujW8a0

Răspuns Câştigător
| UnPisic a răspuns:

E interesant, ce pot zice. Dar eu zic sa scrii pentru ca iti place, nu pentru altii. happy