| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor.Pentru cei pasionati de aviatie, atat reala cat si virtuala, as vrea sa creez un forum (gratuit) pentru a invata multe chestii si totodata pentru a ne distra, dar imi trebuiesc de inceput niste oameni seriosi, carora le plac aviatia si au inceput deja sa joace pe simulatoarele de zbor (nuneaparat). Cine ar vrea sa creem un forum, sa imi lase id de mess cand raspunde.

2 răspunsuri:
| KaRa23S a răspuns:

Nu cred ca te pot ajuta, insa ideea ta suna super bine. Eu imi doresc sa ma fac stewardesa foarte mult si voi reusi.

| Kid_4219 a răspuns:

Buna madalyn, ai o idee foarte buna, si sper sa poti...si eu sunt pasionata de aviatie... te-as ajuta, dar sunt praf la calculatoarehappy