| Neggy a întrebat:

Salut tuturor.Sa trecem la subiect.Pe 3 mai am o excursie cu diriginta si inca o profesoara in fine. Ce as putea face. Eu si cu alti 2 colegi ne-am hotarat sa stam in aceeasi camera dar nu stim ce sa facem dar vrem sa ne distram.Nu sa dormim.As vreau si eu niste idei(si am uitat sa mentionez sunt clasa a 6abig grin)
Multumesc!

6 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Va imbatati.
=]]

| FunnyLove a răspuns:

3 Mai a trecut dejalaughing

| Teuta8941 a răspuns:

Pe 3 mai? raised eyebrows sa va distrati, ascultati muzica, sa va imbatati, sa va uitati la tv, sa stati la taclale, sa vorbiti despre fiecare fata in parte, sa le vizitati [in excursie au venit baietii pe ascuns la noi laughing], sa haliti. c'mooon, gasiti voi ce sa faceti!

| Denișaaabaahhșoh a răspuns:

Faceti farse, ascultati muzica, beti, va jucati carti si aduceti si alte jocuri. poate chiar si un laptop. funda?batting eyelashes

| Neggy explică:

Scuzatima 3 iunieeelaughing)rolling on the floor)0

| Teuta8941 a răspuns:

Da, sa faceti farse la telefon! si sa va jucati carti