| eueueu123 a întrebat:

Hey! peste 2 saptamani mergem intr'o excursie de 3 zile big grin o sa fie cam frig... in jur de 5 gradestraight face insa asta nu conteazawinking dar ma gandeam ce am putea face noaptea in camera [doar stiti ca e imposibil sa dorimiti intr'o excursie, suntem clasa a 8a]. nu stiu ce farse sa facem, ce filme am putea vedea, ce jocuri putem sa jucam, ce am putea face asa in general happy diriginta e foarte faina si ne lasa sa stam pana la ce ora vrem, deci nu conteaza laughing voi ce ziceti? ce experiente ati avut? sau ce recomandati sa facem si noi in excursie big grin
Funda!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Frigul face bine ca multa caldura strica... oricum nu e vremea sa te apuci de prostii cu colegii de clasa pe acolo sigur va separa de baieti, dar nu inteleg faza cu filmul cum asa? Va pune un DVD cu o plasma de 40 de inci si vede-ti ca la cinematograf sau cum. ciudat. Gasiti voi ocupatie pana la ora somnului vorbiti despre voi sau juca-ti fazan.

| fr4t3ll0 a răspuns:

Jocuri gen fazan, tomanap, AVP. Daca are cineva un laptop poate sa-l aduca pentru a viziona un film sau mai multe. Comunicati, distrati-va, dar prudent. NU recomand consumul de bauturi alcoolice. A, si inca ceva: Daca veti juca AVP, aveti MARE grija la ce provocari puneti (hai ca stii tu la ce ma refer)winking Distractie placuta!