| Anonymous412 a întrebat:

Va uitati la The Walking Dead? big grin Daca da, la ce sezon sunteti?

16 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Sez. 3
Episodul 2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S1 E2
Nu ma fascineaza asa mult

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa stii ca nu este slab serialul

| anonim_4396 a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

N-am spus ca e slab, am spus ca nu ma fascineaza

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca nu ai spus ca este slab. Eu ti-am spus ca nu este slab deci merita sa-l vezi daca ai timp. E un serial bun

| anonim_4396 a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Eu deja ma uit, am zis ca sunt la ep 2, dar nu e genul meu

| Anonymous412 explică (pentru CatalinVictor1985):

Este un serial bun...de 2 zile ma uit, si sunt deja la sezonul 4 rolling on the floor

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Anonymous412):

Primele 3 sezoane are 35 episoade. Probabil ai gresit cifra la zile

| Anonymous412 explică (pentru CatalinVictor1985):

Nu am gresit...un episod are 40 min (cu aproximatie)
40*35=1400min=23 ore

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Anonymous412):

Majoritatea au 42 minute dar urca pana la 67 minute. Nu sunt toate episoadele batute in cuie la 42 sau 43 minute. Chestia e ca te face sa urmaresti am bagat si eu 7 episoade intr-o zi. E chiar bun serialul. Iar luna asta in decembrie am vazut game of thrones 60 episoade cu toate ca nu e asa pasionant ca the walking dead m-am uitat si la asta ca oricum nu am ce vedea pana nu imi apar sezoanele intregi la serialele care le urmaresc. E unul din serialele captivante acest TWD la fel cum au fost vikings, spartacus, prison break, shameless, hell on wheels etc

| Anonymous412 explică (pentru CatalinVictor1985):

Am vazut si eu Prison Break! big grin

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Eu am vazut 6 sezoane. Astept sezonul 7 dar integral nu pot urmari un sezon in 3-4 luni pana apare un episod la o saptamana. Eu vreau sa-l vad in maxim 7 zile sezonul. Asa am procedat si cu celelalte numai ca le-am vazut pe toate in 2016 ca nu aveam ce sa vad deci pot spune ca este un serial bun si nu am stat sa ma uit la el din 2010 ca sa uit tot din el. Merita tot timpul decat sa te uiti pe pereti seara in casa

| EdiRadu123 a răspuns:

Sezonul 7, foarte fain happy

| xRealMDFKGx a răspuns:

Moare Mariana (sau cum se scrie) in sezonul 3

| anonim_4396 a răspuns (pentru xRealMDFKGx):

Asa, da spoilere, sa nu se mai uite nimeni

| Anonymous412 explică (pentru xRealMDFKGx):

Ce om rau