| denis543 a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber? Ma plictisesc, si chiar as dori niste idei (nu am teme pentru scoala, deci aceasta idee dispare)...

6 răspunsuri:
| Alocispeptunoi a răspuns:

Du-te si joaca un fotbal in parc

| Indestructible a răspuns:

Citesc mult, fumez, beau și ascult muzică.

| PattyC a răspuns:

Uita-te la animeuri daca iti plac sau distreazata cu prietenii, stai pe net, daca te uiti la animeuri iti sgerez sa te uita la:
Naruto Shippuden
Shiki
Death Note
Bleach sau altele gasesti pe animekage

| Cighir_David_1983 a răspuns:

Pai. instaleaza-ti cs 1.6 sau metin 2 si joacate mie imi placlove struck funda? te rog

| FcAm a răspuns:

Salut.Daca te plictisesti,poate te pot ajuta:suna-ti un prieten,vorbiti,poate planificati sa va intalniti sau sa iesiti undeva(la un suc,ce stiu eu, ce vrei sa facihappy, sau iesi macar pe afara, ia putin aer, plimbate, fa ce iti place tie cel mai mult. sper ca te-am ajutat!

| BCGSD a răspuns:

Eu in timpul liber ma plimb, caut lucruri si nautati noi pe net. Dar am un remediu pentru tine.Te poti uita la Doza de Has sau la ROboti.Iti trece plictiseala iti zic eu!