| lolita24 a întrebat:

Salut, vreau sa fac un videoclip din mai multe poze, stiti.una dupa alta si creeaza un filmulet si sa pun si muzica de fundal. Insa nu gasesc un program ceva. online! Ca la ce calculator am..se duce naibii si video-ul si windowsul

Răspuns Câştigător
| Elizabella a răspuns:

Dacă nu găsești program online (și eu am căutat de ceva vreme și nu am găsit), poți să faci filmulețul în Power Point.

3 răspunsuri:
| StayStrong a răspuns:

Cauta Windows Movie Maker. E foarte bun. Cred ca il gasesti pe Internet, eu nu stiu fiindca mi l-a instalat altcineva.
Sper ca te-am ajutat happy

| Anonymous1995 a răspuns:

Sa stii ca si eu am crezut prima data ca e greu sa faci un filmulet,dar m-am inselat, in primul rand foloseste Windows Movie Maker, nu trebuie instalat, se instaleaza automat cu windowsul, sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| Inger_Cw_Aripi_1998 a răspuns:

Buna as vrea sa fac un vidio cu poze si sa pun si melodie si nuh ce programe sunt pentru asa ceva