| anonim_4396 a întrebat:

Am facut un filmulet de poze in photoscape, cu ce program pot sa pun muzica pe fundal? Link. Funda:*

3 răspunsuri:
| Sile_6892 a răspuns:

Si eu ma ocup in timpul liber cu filmuletze sau colaje cu poze si muzica. Le fac cu ProShow Gold si ies foarte frumoase. daca doresti programul si sfaturi iti ofer cu placere daca ma contactezi.

| Delete a răspuns:

Daca ai windows xp intra in start>programs>accesoris>movie marker

| swetty23 a răspuns:

Pai iti poti downloada Movie Maker de pe google e free, si cu acela iti poti face un video si dragut si cu muzica in fundal