| zAmnox a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar de la starbucks un "Iced Tea with raspberry syrup" sau pe romaneste un Ceai Rece cu sirop de zmeura. Problema e ca nu stiu preturile la asta ci doar la cafele
Daca stie cineva cat e fiecare (tall, grande si venti).
Mersi frumos

6 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Și nu crezi că poți afla prețurile când ajungi la Starbucks, vrei să le cunoști cu o săptămână în avans?

| InVPent a răspuns (pentru johnnny123):

Cica la Starbuck trebuie sa stii clar ce vrei laughing
Tampenii de marketing.

| zAmnox explică (pentru johnnny123):

Doamne, nu sunt din București?‍♂️
Nu avea rost sa merg 180 de km sa aflu, te durea mana sa scrii?

| johnnny123 a răspuns (pentru zAmnox):

Dar pe tine te durea creierul să gândești două secunde?
Când îți vei cumpăra ceaiul cu sirop de zmeură, nu te vei afla într-un Starbucks? Deci nu vei afla atunci automat prețul?

Sau mai întâi trebuie să afli prețul ceaiului, apoi în funcție de asta decizi dacă merită să parcurgi cei 180 km?

Sau ai de gând să ți-l comanzi prin poștă?

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Si nu te poti duce sa citesti preturile sau accesa site-ul de profil?

| Denyisa1 a răspuns:

Poti cauta pe CHROME / GOOGLE. Pa!