| nickname97 a întrebat:

Vreau sa invat sa fac sfoara si spagatul. adica sa ridic piciorul cat mai sus si cat mai bine. Vreau ceva tutoriale video daca se poate cu exercitiile care trebuie facute! dau funda!

3 răspunsuri:
| Allexyy a răspuns:

Heei! http://www.youtube.com/watch?v=VLxO-UJdYU4 Sper sa te ajute! :*

| Villy21 a răspuns:

Gasesti tot ce vrei pe youtube, dar in principal trebuie sa stii ca trebuie sa fac o incalzire accentuata in fiecare zi, fi perseverent si vei reusii, nu iti trebuie o gama complexa de exercitii pentru dezvoltarea mobilitatii doar sa insisti cu rabdare fara a forta prea mult astfel ai putea risca intinderi.

| Patri_Silviu_1993 a răspuns:

Cum da fac spora si spagatu