| TheYoungLady a întrebat:

E tarziu la 16 ani sa invat sa fac spagatul si sfoara? Daca fac exercitiile necesare, cam in cat timp as putea sa fac macar una din ele?

5 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Nu e tarziu, depinde de tine cat de tare te fortezi

| Syndre a răspuns:

Nu e deloc târziu, șpagatul și sfoara sunt exerciții SIMPLE, care prin exercițiu nu numai că o să le poți face pe amândouă, dar nici nu durează atât de mult să înveți! Bine, asta presupune că ești deja într-o formă fizică okay. Mult succes! big grin

| MasterGremlin a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu sa incerci ceva in viata.Ai una singura asa ca profita de ea si fa ce-ti place, insa nu stiu cat de mult timp ar lua sa reusesti sa faci spagatul sau sfoara.Bafta!

| TheYoungLady explică:

Multumeesc,dar mai astept raspunsul cuiva care stie cam cat timp i-a luat sa faca aceste exercitii corect! happy

| TheYoungLady explică:

Ce vrei sa insinuezi cu acest raspuns?