| ProBMX a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un BMX (sunt inceopator) ce BMX pana in 750lei imi putetirecomanda in Bucuresti?
Ce parere aveti despre BMX-ul de aici?
http://www.decathlon.ro/RO/bmx-x-up-172282793/

5 răspunsuri:
| Kidd_Impossible_1986 a răspuns:

Eu zic sa iti iei dhs ca alea sunnt de incepatori si e cam 500-600 lei big grin

| ionutr98 a răspuns:

Mai vrei bmx? am eu unul de vanzare pentru incepatori...ti-l vand cu 180 lei daca vrei contacteaza-ma la id-ul de mess ionutrusu2007@yahoo.com

| OtherEmoKid a răspuns:

Sall! I-al ca e foarte bun si eu vreau sa-mi-l iau la primavara ca acum nu am ce sa fac cu el.

| OtherEmoKid a răspuns:

Sall! I-al ca BMX-ul asta e foarte bun.Ai eu vreau sa-mi-l iau la primavara ca acum nu pot ca vin zapezile si nu am ce face cu el.