| IonutZEW a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar un penny board de pe eMAG/alte magazine online. Vreau sa nu depaseasca 150 lei si sa aiba roti de silicon, de preferat undeva la 50pe20 placa si rotile vreo 60 pe 15 si sa fie de silicon, daca ma puteti ajuta sa gasesc unul as fi recunoscator, eu am gasit unul dar nu stiu daca este penny board : http://www.emag.ro/......DQMBM3BBM/

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel menționat de tine e exact cât un penny board.

| IonutZEW explică (pentru OnuOnulică):

Am intrebat daca e un pennyboard pentru ca nu specifica, nu marimea

| OnuOnulică a răspuns (pentru IonutZEW):

Nu, nu e penny board.

| Restinpeach a răspuns:

Este cat un pennyboard,-,