| Mindjack a întrebat:

Salut, vreau sa-mi fac un site pentru. filme online, cum pot baga subtitrare in film? Cum au facut si altii?big grin

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Încarcă filmul cu subtitrarea inclusă în el, şi atunci nu vei mai avea probleme... Pentru asta îţi trebuie WinAVI Video Converter versiunea 11.0.0.3995. Serial number-ul ţi-l trimit eu.

| Leandro a răspuns:

E mai bine cu filmul care are subtitrarea direct, in el. Apoi, incearca www.ucoz.ro, care e probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog Gratuit! La inregistrare primesti gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste in timp), peste 250 de teme şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video care iti arata cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Sper ca te-am ajutat!

| radanpetrica a răspuns:

Trebuie sa folosesti un script care iti incarca subtitrarea.