| radwoo24 a întrebat:

Vreau sa stiu cum pot sa fac sa apara primele 3-5 propozitii dintr-un articol pe un blog de-al meu.De exemplu am un articol foarte mare si nu vreau sa apara tot pe pagina principala; cand intri in el (dai click pe el) sa apara tot. Sper ca intelegeti. Eu folosesc Wordpress cu Panoul de Control direct de pe net, stiti vreo setare? happy

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut radu,
In panoul de control, dupa ce scrii articolul duci cursorul in locul in care vrei sa se opreasca afisarea pe prima pagina si inserezi tagul "more". Uite si poza in caz ca nu te descurci.
Bafta!
http://awesomescreenshot.com/0c38u901c