| Sh_Punct_Valoaree_1996 a întrebat:

Salut, vreau si eu idei de sketchuri pe care sa le pun in aplicare pentru canalul meu de Youtube

Canalul: www.youtube.com/c/barosyk

Cine are cele mai bune idei are funda!

Stima

Răspuns Câştigător
| kirida a răspuns:

Poti face video cu tipuri de fumatori acum cu legea asta ca n-ai voie sa fumezi peste tot. Tipuri de oameni in autobuz (mirositori, aia care vorbesc tare la telefon, batrani certareti etc). Incearca ceva original sau daca e facut deja incearca sa l faci din alta perspectiva. De exemplu video urile cu tipuri de colegi sunt populare. Tu poti face o parodie de la alea. Daca imi mai vin idei revinlaughing

1 răspuns:
| Iuga_Raul_1997_Bb0c a răspuns:

Nyg