| aRealShow a întrebat:

Salut, spuneti-mi niste idei de clipuri care mai apoi sa le pun Youtube. Vreau ceva care sa atraga vizitatori si abonati pe canalul meu.
Cel mai bun raspuns are funda de la mine si respectul meu!

Canalul meu: https://www.youtube.com/channel/UC1xj5W0vRjU29_eAlPvjqIw

Răspuns Câştigător
| Coke2015 a răspuns:

Salut! Eu zic sa incepi cu minecraft...stiu ca nu este un joc chiar asa de fain, dar asa zic eu ca atragi multi abonati cu varste mai mici...din cate am vazut eu pe Youtube la mai multe live-uri.

| aRealShow explică (pentru Coke2015):

E un raspuns bun, dar nu imi place Minecraft si degeaba daca strang 10k subscriberi si toti copii... Mai degraba muncesc mai mult si atrag oameni cu capul pe umeri... Ai funda!

1 răspuns: