| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu joculete de pus p wall la Facebook; gen:
X mi-a dat litera...
Ceva ce`mi place.
Ceva ce nu`mi place...
Ceva ce iubesc...
Da like si iti voi da o litera.
Ce alte joculete gen asta mai stiti?[ de pus pe Facebook ] Fundaa.

Răspuns Câştigător
| meliomeli a răspuns:

X mi-at cantaret-ul...
O melodie care imi place...
O melodie care o ador...
O melodie care o urasc.
O melodie care nu imi place.
Da like si iti voi da un cantaret.

Sau:
X mi-a dat cuvantul: (ex. vanilie)
V-vapor
A-animale
N-nori
I-iarba
L-leopard
I-istorie
E-enigma
Da like si iti voi da o litera

Sau:
THIS IS CALLED THE EYE TEST!
This Is Called The Eye Test! Look For The LOWER Case 'L' And You Will Be Kissed Tomorrow:L LLLLLLLLLL LLLlLLL LLLLLL.Now Look For The Q And Your Wish Will Come True! OOOOOOQOOO OOOO. Now Look Fo.r. The 'N' Thi...s Is Really Hard! M M. NMMMM MMMMMM.Now Find TheMistake :ABCDEFGHI TU VWXYZ Now Wish For SomethingY ouReallyWa nt AfterTheCo untdown! 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 Now Close Your Eyes And Make A Wish! ****** *** *** ****** *** ****** Now paste this To 9 Peoples wall And Your Wish Will Come True! You Have 19Minutes! Or What You Wished For Will Be the opposite

Sau:
(●̮̮̃•̃) (●̮̮̮̮̃̃•̃̃)
/█\ ♥/█\
Te iubesc ♥
Posteaza-l pe pagina a 10 persoane la care tu tii pe FaceBook!
Funda te rog!