| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste site-uri de jocuri virtuale COOL! PwP

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Girlsense.com,stardoll.com,ubiworld.com,zwinky

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ourworld intri iti alegi un baiat sau fata intri te salvezi si poti face mai multe la inceput crezi ca e naspa dal e tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa imi fac adresa la skipe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jocuri cu pupat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.jocurinoipentrucopii.com ia vezi iti place?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.jocurinoipentrucopii.com

| Danyee a răspuns:

Un joc ar fi Sherwood Dungeon cu bataie chestii...Alta sugestii ar fi metinul dar te vei plictisi de el.

| sincos2000 a răspuns:

Mai intri pe google si scrii metin2 ro
il descarci si il instalezi dupa care iti faci cont si intri in joc
slectezi servarul TAURUS si apesiCH4 iti scrii ID, parola si te joci(bine inteles ca trebuie sa iti faci si avataarsi sa ii pui un nume)