| JuliaSweet a întrebat:

Care stie niste site-uri cu jocuri virtuale?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| roxyema a răspuns:

Depinde ce fel de jocuri virtuale... da-mi un mesaj despre cee vorba si iti trimit mai multe siteuri

| buna112 a răspuns:

Aualeu...Eu stiu multe nu le scriu pe toate uite : imvu, ourworld, second life, woozworld, supersecret, pandanada, stardoll, lady popular, etc. ( sa iti zic ceva : incearca primul si al dolilea joc mai intai adica imvu si ourworld. sunt cele MAI TARI ).
Daca nu stii cum se joaca trimite-m9 mesaj pe TPU si iti arat eu cum se joaca toate, ca?
Funda?