| patrat8888 a întrebat:

Salut.Vreau un raspuns rapid! Caut un server de Metin2 sa fie cam asa: Sa fie exact ca RO adica sa se faca posedata din otel si sirius sin battle, sa nu mai fie alte evolutii, dar sa cresti mai repede decat RO adica nici lv 80 in 2 ore dar nici un 2 luni...Intelegeti voi ce vreau sa spun.P.S. Nu ma deranjeaza daca se fac si accesorii epice. Dau o funda mareeee pentru cel mai bun rapspuns.Si cand raspundeti vreau sa dati niste detalii despre aceal svr. + site! Exemplu: Metin2HC svr 24/24 lv max 99 cresti rezonabil se face safir din otel dupa posedata. site:--------. In fine intelegeti voi big grin

1 răspuns:
| ciprianZin a răspuns:

Metin2heroes.weebly.com detalii la stefan_maf2000 e server nou