| Shooter a întrebat:

Vreaus a imi iau un telefon la abonament Mega 8 si am auzit ca ma obliga sa imi iau si un net de 7 euro...e adevarat?

5 răspunsuri:
| OneGentleman a răspuns:

Ai inclus in abonament si 80 de MB in abonament, nu stiu sa existe optiune doar intr-o alta varianta, sa iei un super smartphone si cu un pret mic sa adauge aceasta extraoptiune la abonementul de 8 Euro happy

| Shooter explică (pentru OneGentleman):

Adica te pune sa mai iei si pe aia 500MB de 7 euro sau nu? ...nu am intels nimic din ce ai zis...

| OneGentleman a răspuns (pentru Shooter):

Am raspuns foarte clar si romaneste"nu stiu sa existe optiune decat poate separat daca vrei tu, doar intr-o alta varianta, POATE daca iti iei un super smartphone la un pret mic si aceasta firma POATE sa adauge aceasta extraoptiune la abonamentul de 8 Euro...

| Shooter explică (pentru OneGentleman):

Pai eu vreau sa imi iau la abonament de 8 euroo...de aia am zis MEGA 8 SI AM VAZUT CA SCRIE:Abinament MEGA 8+internet 500 MB.

| OneGentleman a răspuns (pentru Shooter):

Ai 500 de MB valabili 3 luni.pt mai multe detalii apeleaza serviciul clienti happy