| Mikezilla a întrebat:

Vroiam sa va intreb daca stiti un stil de dans de genul shuffle...sau jumpstyle,stiu ca am vazut niste tipe care il dansau dar nu stiu cum ii spune. In mare parte numai fete danseaza, sunt imbracate stil punk cu freze de genul asta http://www.hairfromhell.com/Synthethetic-Dreads(618481). htm

3 răspunsuri:
| CrazzzyA a răspuns:

Nu trebuie sa arati in halu ala ca sa stii sa dansezi stilurile astea de dans. Eu stiu ambele stiluri si nu ma imbrac asa... deci habar n-am despre ce dans e vorba laughing

| Mikezilla explică (pentru CrazzzyA):

Mi-am adus aminte, Industrial se numeste. laughing ai dreptate, nu trebuie sa arati asa dar trebuie sa iasa si ei in evidenta cumva.

| CrazzzyA a răspuns (pentru Mikezilla):

Ce mai inventeaza si astia... laughing