| Bi.Dam a întrebat:

Salutare, again.Sunt din braila, si abia am intrat la liceul murgoci.stie cineva cand se afiseaza clasele de mate info si mate info intensiv? Braila nu uitati, dau fundita big grin

2 răspunsuri:
| Thisbeea a răspuns:

Cred ca deja s-au afisat listele.de obicei ori sunt puse pe panoul acela de la intrarea elevilor, daca nu. uita-te pe geamuri trebuie sa fie ceva.esti bobobc?

| Thisbeea a răspuns:

Daca nu mergi la secretariat si solicita, desi la cat de ingamfate si "ocupate" sunt tipele de acolo :-